Тонометр Gamma 4Gen Semi напівавтоматичний гарантія 5 років

1 166 ₴
- Готово до відправки
- Код: CO003625
- +380 (67) 199-31-21менеджер магазина Дар`я
- +380 (67) 397-88-89менеджер магазина Ірина
- +380 (67) 629-07-00менеджер магазина Санам
- +380 (67) 171-67-47менеджер магазина Марія
Тонометр Gamma 4Gen Semi напівавтоматичний на плече гарантія 10 років:
Опис:
Всесвітньо відома ТМ Gamma під час відкриттів, технологій і удосконалення зробила новий істотний виток у сфері контролю за здоров'ям і його підтримки в домашніх умовах і представляє нове покоління тонометрів 4 Generation. Технологічне та функціональне наповнення повністю відповідає розробленням часу та очікуванням сучасного користувача.
Сучасний процесор 4 покоління. Скорочений час вимірювання завдяки новітньому алгоритму аналізу даних.
Новітня електроніка та датчики. Збільшена чутливість сканування пульсової хвилі вп'ятеро. Прогресивна система електронної фільтрації шумів гарантує високу точність вимірювання.
Технологія IHD+ дає змогу визначити більшу кількість випадків аритмії під час вимірювань, що допоможе вчасно прийняти ліки або звернутися до лікаря.
Тонометр Gamma Semi 4Gen напівавтоматичний на плече поєднує в собі універсальність і простоту у використанні. Прилад точно та швидко показує результати вимірювань артеріального тиску та пульсу в домашніх умовах. Автоматично відбувається перетравлення повітря з манжети. Перевагою тонометра Gamma Semi 4 Generation є великий дисплей із великими символами, що дає змогу використовувати його людям з ослабленим зором. Прилад компактний і легкий, його можна брати із собою в поїздки, відрядження, відпустку тощо.
Особливості тонометра напівавтоматичної на плече Gamma Semi 4Gen:
- технологія IHD+ — визначення більшої колличності мерехтливої аритмії під час вимірювань, навіть на ранніх стадіях;
- пам'ять про останній вимір;
- автоматичне вимкнення, якщо прилад не використовують упродовж деякого часу;
- універсальна манжета — розмір від 22 до 42 см;
- спеціальний символ про помилку під час вимірювань;
- сучасний дизайн;
— великий дисплей із великими символами.
Технічні характеристики тонометра автоматичного Gamma Semi 4 Gen:
• Осцилометричний спосіб вимірювання тиску
• Збільшений рідкокристалічний дисплей 51 х 61 мм
• Розмір манжети — 22-42 см
• Пам'ять на останнє вимірювання
• Діапазон вимірювань АТ — 30-280 мм рт. ст.
• Максимальне значення рівня тиску — 280 мм рт. ст.
• Точність вимірювання тиску — ±3 мм рт. ст. або ±2% значення результату
• Одиниця виміру — мм рт. ст.
• Діапазон частоти пульсу від 40 до 199 ударів за хвилину
• Точність вимірювання частоти пульсу — ±5% значення результату
• Діапазон робочих температур від 5 °C до 40 °C, за відносної вологості 15-95%
• Температура зберігання від -20 °C до +55 °C, за відносної вологості 15-95%
• Джерело живлення — 4 батарейки типу ААА на 1,5 В
• Вага — 340 г (без батарейок)
• Розміри приладу ШхДхВ — 113х102х164мм
Комплектація тонометр, манжета 22-42 см, 4 батарейки (типу ААA), нагнітач повітря, інструкція з експлуатації, гарантійний талон.
Виробник: Gamma (Китай)
Країна реєстрації бренда: Великобританія
Гарантія: 5 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamma |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Дорожній футляр | Ні |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 30 мм/рт.ст. |
| Розмір манжети | 22-42 (см) |
| Стан | Новий |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Тип тонометра | Напівавтоматичний |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Ні |
| Індикатор підвищеного тиску | Так |
| Індикатор руху | Ні |
| Висота дисплея | 61 мм |
| Годинник | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Звукове сповіщення | Так |
| Звуковий сигнал після закінчення виміру | Так |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Кількість блоків пам'яті | 1 |
| Кількість комірок пам'яті | 1 |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Роз'єм для підключення до комп'ютера | Ні |
| Термометр | Ні |
| Технологія Fuzzy Logic | Так |
| Технологія Intellisense | Ні |
| Технологія MAM | Ні |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція календаря | Ні |
| Ширина дисплея | 51 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 340 г |
| Висота | 113 мм |
| Довжина | 164 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Додаткові характеристики механічних тонометрів | |
| Клапан травлення | Металевий, Голчастий |
- Ціна: 1 166 ₴





