Автоматичний тонометр Gamma Model A на плече. Точний професійний тонометр-автомат. Автоматичний вимірювач тиску

1 014 ₴
555 ₴
- Готово до відправки
- Код: CO003927
- +380 (67) 199-31-21менеджер магазина Дар`я
- +380 (67) 397-88-89менеджер магазина Ірина
- +380 (67) 629-07-00менеджер магазина Санам
- +380 (67) 171-67-47менеджер магазина Марія
Автоматичний тонометр Gamma Model A на плече. Точний професійний тонометр-автомат. Автоматичний вимірювач тиску
Гарантія 5 років
Офіційний представник в Україні:
Тонометр автоматичний Gamma Model А пройшов клінічні випробування та відповідає розробкам часу та очікуванням сучасного користувача.
Точність вимірювань відповідає Європейській директиві з медичного обладнання 93/42/ЕСС (MDD) – CE 0413.
Тонометри Gamma отримали премію "Вибір року" в Україні, що стало підтвердженням довіри та високої оцінки користувачів.
Точність вимірювання забезпечена сучасним процесором.
Інтелектуальна функція FUZZY LOGIC контролює необхідний рівень тиску у манжеті та забезпечує довговічний строк роботи.
Багатофункціональний LCD екран:
- великий та сучасний LCD екран, розміром 82 х 66 мм із чітким монохромним зображенням;
- дозволяє комфортне використання вдень і вночі з новим рівнем наочності та доступності для будь-якого користувача;
- літні люди та користувачі без медичної освіти легко розуміють результат;
- на екрані відображаються результати попереднього вимірювання, завдяки чому зручно відстежувати зміни тиску.
Великий об’єм пам’яті:
- тонометр містить пам’ять на 120 вимірювань для кожного з двох користувачів;
- дуже зручно для ведення щоденника здоров’я.
Індикація правильного накладання манжети та символ руху:
- мінімізація помилки при вимірюванні користувачем, гарантує високу точність;
- дозволяє людям без медичної підготовки отримувати точні результати;
- навіть при неідеальних умовах вимірювання результати залишаються достовірними.
Голосовий супровід українською мовою:
- зручні підказки по навігації при налаштуванні тонометра;
- важливі рекомендації під час вимірювання;
- допомога для людей зі слабким зором.
Живлення та універсальність:
- живлення від трьох батарейок, ноутбуку чи power bank за допомогою роз'єму Type-C – чотири варіанти підключення;
- мобільність та незалежність від одного джерела. Працює при блекауті!
Вдосконалена універсальна манжета:
- при збереженні розміру вимірюваного об’єму плеча 22-42 см оптимізовано загальний розмір манжети;
- що збільшує її ресурс та зберігає зовнішній вигляд.
Комплектація:
- тонометр;
- універсальна манжета 22-42 см;
- мішечок для зберігання;
- батарейки – 3 шт. х АА;
- інструкція із застосування;
- гарантійний талон (гарантія - 5 років).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamma |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-42 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 30 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова без металевого кільця |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор, Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Технологія Intellisense | Так |
| Технологія Fuzzy Logic | Так |
| Технологія MAM | Так |
| Індикатор підвищеного тиску | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Так |
| Індикатор руху | Так |
| Звукове сповіщення | Ні |
| Звуковий сигнал після закінчення виміру | Ні |
| Кількість блоків пам'яті | 2 |
| Кількість комірок пам'яті | 120 |
| Функція автовідключення | Так |
| Роз'єм для підключення до комп'ютера | Ні |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Ні |
| Термометр | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Ширина дисплея | 82 мм |
| Висота дисплея | 66 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Довжина | 107 мм |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технологія Fuzzy Lогic | Так |
| Звуковий сигнал після закінчення вимірювання | Ні |
| Функція автовимкнення | Так |
| Роз'єм для під'єднання до комп'ютера | Ні |
| Підсвітка дисплея | Ні |
- Ціна: 555 ₴






