Тонометр напівавтоматичний на плече Gamma Semi гарантія 5 років

1 030 ₴
- Немає в наявності
- Код: CO000878
- +380 (67) 199-31-21менеджер магазина Дар`я
- +380 (67) 397-88-89менеджер магазина Ірина
- +380 (67) 629-07-00менеджер магазина Санам
- +380 (67) 171-67-47менеджер магазина Марія
|
Тонометр напівавтоматичний на плече Gamma Semi гарантія 5 років Безкоштовна доставка тонометрів та інгаляторів на Нову Пошту та УкрПошту Бренд Gamma (Велика Британія), світовий виробник електронних медичних приладів для контролю здоров'я. Gamma пропонує товари високої якості за оптимальними цінами. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamma |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип тонометра | Напівавтоматичний |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 30 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Технологія Fuzzy Logic | Так |
| Індикатор підвищеного тиску | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технологія Fuzzy Lогic | Так |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 1 030 ₴




