Автоматичний тонометр GAMMA Control (Гама Контрол) гарантія 5 років

1 144 ₴
- Немає в наявності
- Код: CO000880
- +380 (67) 199-31-21менеджер магазина Дар`я
- +380 (67) 397-88-89менеджер магазина Ірина
- +380 (67) 629-07-00менеджер магазина Санам
- +380 (67) 171-67-47менеджер магазина Марія
Автоматичний тонометр GAMMA Control (Гама Контрол) гарантія 5 років:
|
Безкоштовна доставка тонометрів та інгаляторів на Нову Пошту та УкрПошту Автоматичний тонометр призначений для плечового вимірювання тиску. Дана модель має автоматичне визначення ступеню накачування манжети та індикацію стану батарейок, функцію повідомлення про помилки. IHD-технологія – виявлення порушень серцевого ритму. Якщо під час вимірювання були зафіксовані сигнали нестабільного серцебиття, то після вимірювання тиску на дисплеї тонометра з'явиться відповідний символ ‒ «серце». Якщо символ «серце» з'являється часто – рекомендується звернутися до лікаря. «Світлофор» ‒ наочне відображення рівня тиску. Це класифікатор тиску за нормами ВООЗ, що дозволяє зорієнтуватися, наскільки небезпечним являється щойно виміряний тиск. Смужки на лівому краю дисплея показують діапазон, в який потрапляє результат вимірювання артеріального тиску. Залежно від рівня, тиск оцінюється як оптимальний (зелений), підвищений (жовтий), дуже високий (червоний).
Особливості Gamma Control:
Технічні характеристики Автоматичний тонометр Gamma Control
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamma |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 30 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Технологія Intellisense | Ні |
| Технологія Fuzzy Logic | Так |
| Технологія MAM | Ні |
| Індикатор підвищеного тиску | Ні |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Індикатор руху | Ні |
| Звукове сповіщення | Ні |
| Звуковий сигнал після закінчення виміру | Так |
| Кількість комірок пам'яті | 1 |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Ні |
| Термометр | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Вага | 355 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технологія Fuzzy Lогic | Так |
| Звуковий сигнал після закінчення вимірювання | Так |
| Підсвітка дисплея | Ні |
- Ціна: 1 144 ₴




